SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Ateşin var galiba?’

Fenerbahçe Başkanı, birkaç gün önce “Aziz Yıldırım artık aday olmamalı " diyen Divan Kurulu Başkanı Günay’ın yanına oturup, efsanevi bir kontra yaptı!

Güncellenme: 14:33, 19/10/2013
‘Ateşin var galiba?’

Hatırlanacağı gibi birkaç gün önce F.Bahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, ilginç bir açıklama yapmıştı. Yaklaşan seçimsürecini değerlendiren Günay, “Bence Yıldırımartık aday olmamalı. Bu kadar olaydan sonra başkan olmasını ben doğru bulmuyorum” diyerek Yıldırım'ın 2 Kasım'da seçime girmemesini talep etmişti.

İşte o Günay dünkü bayram buluşmasında Aziz Yıldırım'la aynımasaya hatta yanına oturdu.Keyfi yerinde olan Yıldırım ise o açıklamaları da hatırlayarak, Günay'ın yüzüne elledi ve “Ateşin var galiba. Otur bak kötü oldun” diyerek,Divan Kurulu Başkanı'na kontra yaptı. Bu sırada Yüksel Günay'ın fazlasıyla terlediği ve çok fazla konuşmadığı gözlendi.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, olağanüstü seçimli genel kurulla ilgili olarak, dün farklı bir açıklama yaptı: “Kongrenin maddesi belli. Yapılacak iş belli. Seçim olacak. Kongreyle ilgili söylenecek fazla bir şey yok. Sayın başkan ile henüz konuşmadım. Aziz Yıldırım'ın aday olmaması için hiçbir neden yok. Başka aday çıkar mı bilemem. Çıkabilir de çıkmayabilir de.”

*Fotoğraf Eser Erenler