SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ligin son haftalarında görev alamayan Çek oyuncu, “Alışma dönemini atlattım. Şu anda Diarra oynuyor. İyi goller atıyor. Benim oynamamam ile ilgili problemim yok. Çalışmaya devam ediyorum. Umarım Diarra da gollerine devam eder” ifadesini kullandı.

Sezona iyi başlamadıklarını itiraf eden Baros, “Oyun olarak sorunumuz yoktu. Sadece puan almıyorduk. İki haftadır kazanıyoruz. Böyle gidersek ligi 5. sırada bitireceğimizi düşünüyorum. Bu oyuncu kalitemizle zaten küme düşmeyiz” dedi.

Süper Lig'in her geçen sene gelişim gösterdiğini ifade eden başarılı golcü, “Her maç başabaş geçiyor. Türkiye ligini Avrupa'nın en zor liglerinden biri olarak değerlendirebiliriz.” diye konuştu.

‘DAHA OYNARIM’

Futbolu bırakmayı henüz düşünmediğini vurgulayan 32 yaşındaki Baros, “Vücudumun gittiği yere kadar oynayabileceğimi düşünüyorum. Bazen ağrılarım oluyor ancak toparlamaya çalışıyorum. Kendi adıma bu sezondan sonra 1 sezon daha oynamak iyi olur diyebilirim. Daha sonra bırakır mıyım bilemiyorum. Sonrasıyla ilgili de henüz planım yok” diye görüş bildirdi.

Öte yandan Antalyaspor'un hocası Samet Aybaba, “Akhisar Belediye'yi de yenip 3'te 3 yapacağız” ifadesini kullandı.