SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Batuhan Altıntaş, Özlüce Tesisleri’ndeki antrenman sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında 21 Ekim Pazartesi akşamı sahalarında Kayserispor ile karşılaşacaklarını hatırlattı.

Kayserispor maçının kendileri açısından oldukça önemli olduğunu vurgulayan genç oyuncu, “Kayserispor’u yenerek bir seri yakalamak istiyoruz. Milli maçlar nedeniyle verilen arayı iyi değerlendirdiğimize inanıyorum. İyi çalışıyoruz. Mücadeleden galip geleceğimizi düşünüyorum” dedi.

Kendisi gibi takımın diğer genç forvet oyuncusu Enes Ünal ile tecrübe kazanarak goller atmak istediklerini anlatan Batuhan Altıntaş, “Ben ve Enes ikimiz de genç golcüleriz. Biz de tecrübe kazanarak goller atmak istiyoruz. İnşallah Enes’le ikimiz bunu gol atarak başaracağız. En kısa zamanda Süper Lig seviyesine gelmek istiyorum. Bu da çalışarak olacak” diye konuştu.

Batuhan Altıntaş, “Sana göre Bursaspor sezon sonunda sıralamada nerede olur?” sorusuna ise “Lige kötü bir başlangıç yapmamıza rağmen takımımızın sezon sonunda Avrupa’ya gideceğine inanıyoruz. İyi bir seri yakalarsak Avrupa’ya gideriz. İlk yarıyı iyi bir yerde bitirmek istiyoruz. Sezon sonunda da ilk 5 içinde olacağımıza inanıyorum” yanıtını verdi.