SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yakın çevresine durumu değerlendiren milli futbolcu, “Ben kendimi F.Bahçe'ye ait hissediyorum. Bu yüzden imzada en ufak bir problem bile çıkmaz. Zamanı gelince imzamızı atarız” ifadelerini kullanıyor.

SPOR Toto Süper Lig'in zirvesinde bulunan F.Bahçe'de bu başarıda büyük pay sahibi olan Caner Erkin, sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini kafasına takmıyor. Haziran 2014'e kadar kontratı bulunan ve şu an büyük takımlar içinde Türkiye'de en az kazanan sol beklerden biri olan milli futbolcu, 700 bin dolar yıllık alıyor.

2 KASIM'DA yapılacak olan kongre sonrası göreve gelecek olan yeni yönetimin sözleşmesini uzatacağı 25 yaşındaki oyuncu, bu durumdan şikayetçi olmuyor. Yakın çevresiyle durum değerlendirmesi yapan Caner şu ifadeleri kullanıyor:

‘Yanal'la çok iyiyim'

“AÇIK konuşayım, buraya geldiğimde kendimi ispatlamak zorundaydım. İlk yıllarımda sahada kendime yer bulamadım. Bir önde bir arkada oynadım. Bir de bekte oynarken taktik gereği bekleyerek ve fazla çıkmadan oynadığımiçin kendimi gösteremedim. Ama Ersun Yanal'la birlikte sol bek oynuyorumama açıktan farkımyok, bu da benimfarkımı ortaya çıkardı.

‘Para önemli değil'

ŞU an çok rahatladım. Kulüp beni benimsedi. Ben de kulübü. Kendimi F.Bahçe'ye ait hissediyorum ve çok mutluyum. Bu yüzden sözleşme konusunda en ufak bir sorun çıkmaz. Ben bu camianın evladıyım artık. Aramızda para proble molmaz. Zaten onlar da benim hakkımı bana teslim eder.”

Yayınlanma Tarihi:09:14,