SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman babasını kaybetti

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın babası Abdülkadir Orman, tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi’nde bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Güncellenme: 10:58, 16/10/2013
Fikret Orman babasını kaybetti

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın babası ve aynı zamanda siyah-beyazlı kulübün eski yöneticisi Abdulkadir Orman Acıbadem Hastanesinde hayatını kaybetti.

Üç gündür babasının başında bekleyen eşi Nuran, oğlu Başkan Fikret Orman kardeşleri Ümit ve Kısmet Orman ile yeğenleri Suat Orman, Hakan Özkese ile aile bireyleri babaları Abldulkadir Orman’ın ölümü nedeniyle büyük üzüntü yaşadılar. Abdulkadir Orman’ın cenazesi yarın Fatih Camisinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

‘HERKES OĞLUMA SAHİP ÇIKSIN’ DEMİŞTİ

Abdulkadir Orman, geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesine bir röportaj vermişti. “Oğlumla gurur duyuyorum. Fikret benim kulübün menfaatleri doğrultusunda çalışan bir yapıya sahip. Şunu herkes iyi bilsin. Güçlü ve her şartta ayakta durabilen, haksızlığa karşı gelen bir evlat yetiştirdim” diyen Orman, “Fikret, zor dönemde takımın başında olmasına rağmen herkesin merakla beklediği yeni stat projesini gerçekleştirdi. Bu olay sadece Beşiktaş için değil, Türk sporu ve futbolu için önemli. Beşiktaşlıların yüzünü sıkıntılı dönemde güldürmeye çalışan oğluma herkes sahip çıksın” ifadelerini kullanmıştı.

Yayınlanma Tarihi:09:31,