SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılmaz'ın Yıldırım'a ‘Karton başkan' demesiyle bu gerginliğin başladığı iddia ediliyor.

F.BAHÇE camiası önceki gün genel sekreter Talat Yılmaz'ın açıklamalarıyla çalkalandı. Aziz Yıldırım aleyhine cümleler kuran, “CAS da cezayı onadığına göre bir şeyler var, leke var” diyen Yılmaz'ın bir anda neden böyle bir tavır aldığı merak ediliyordu. İki tarafa yakın isimlerden değişik iddialar var. Ama en çarpıcı iddia, tesislerdeki inşaat için proje dışına çıkan Yılmaz'ı uyaran bir tesis yetkilisinin, “Başkan buna izin vermez” demesine karşılık Talat Yılmaz'ın “Aziz Yıldırım gidici, şurda 1 ay zamanı kaldı. Karton başkan artık o” cevabı vermesiyle başladığı söyleniyor.

 ‘Zimmete geçirme'

DİĞER bir iddia ise Talat Yılmaz'ın tesislerde eski sporcular için yapılan lokal için ayrılan bütçenin 300 bin euro olmasına karşın, 1.5 milyon TL harcaması ve Aziz Yıldırım'ın etrafındaki insanların bununla ilgili ‘zimmenite para geçirdi' demesine, başkanın da sessiz kalması.

TALAT Yılmaz iddiaya göre bu durumun üzerine “Ben şike döneminde onun arkasında durdum, o benim arkamda durmadı” diyerek Yıldırım'a savaş açması.

Talat Yılmaz ne demişti?

“BEN 3 Temmuz sürecinden bu yana kulübe yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırmaya çalıştım. Şimdi bakıyorum acaba kandırıldık mı diye düşünüyorum. Yanlış yola mı girdik? Ona sormadan hiçbir şey olmaz. Tek başına kulüp yönetiyor. Burada öyle kafanıza göre davranamazsınız. Ver Krasic'e 20 milyon TL, ne olacak şimdi? Çöp.

‘12 numara ajan mı?'

12 NUMARA (12numara.org) ajan mıdır, provokatör müdür belli değil. Mehmet denen bir çocuk var, haftada 4 saat başkanla konuşuyor. Aziz Yıldırım yüzde 100 aday olacak. Eğer Yargıtay'dan aleyhine bir karar çıkarsa yerine kukla getirecek. Bu F.Bahçe teslim olmuş Aziz Yıldırım'a. CAS ceza verdi mi, verdi. Demek ki ortada bir leke var.

 

Yayınlanma Tarihi:08:47,