SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tecrübeli futbolcumuz, Hollanda maçı öncesi bir hayli iddialı. Arda “Kazıya kazıya buraya kadar geldik. Savaşarak kazanacağız, play-off'a kalacağız” dedi… Arda'nın takım arkadaşları da boş durmuyor. Milli futbolcular, Kral Kupası'nı kazandığında saçlarını kazıtan yıldıza “Dünya Kupası'na gittiğimizde sakallarını keseceğiz” diye takılıyor.

NEFESLER TUTULDU

Ay-yıldızlılar son yılların en kritik sınavlarından birine çıkıyor. Hedef Brezilya, kurban Hollanda. Nefesimizi tuttuk Portakallar'ı bekliyoruz. Çifte bayrama hazırız!

Türk futbolu son yıllarda böyle bir hafta yaşamadı, yaşamayacak. Umutlarımızı bitirdiğimiz anda kurtarıcı rolünü üstlenen İmparator Fatih Terim, başını dik tuttu, milli takımı şahlandırdı. 3 maçta aldığı 3 galibiyetle Türkiye'yi yeniden Brezilya rotasına soktu. Artık play-off için tek adım kaldı: Hollanda!

Türkiye, Arife Günü'nde Kurban Bayramı sevincinde… İmparator ve öğrencileri ise Hollanda'yı Saracoğlu'nda yenerek play-off bileti almanın ve duble bayram yaşatmanın hesabını yapıyor. Temennimiz ve dualarımız aynı: Biz bu Hollanda'yı yeneceğiz, Romanya'nın Estonya'ya 5 fark yapmaması için bekleyeceğiz

Yayınlanma Tarihi:08:03,