SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’da transfer ateşi erken yandı… Hücum hattında ciddi sorun yaşayan ve üretkenlik problemi çeken Timsah arayışlara hemen başladı. Takımda yabancı kontenjanı dolu olduğu için rota yerliye çevrilmiş durumda. Kanatlarda eksik olan Bursa-spor, sorunu tanıdık bir isimle çözecek: Volkan Şen.

Sezon başında da gündeme gelen Volkan, bu kez yuvaya dönmeye çok daha yakın. Bunun en büyük nedeni, 26 yaşındaki futbolcunun Trabzonspor ile iplerinin kopması… Son olarak alacağı ödenmediği için kulübe ihtar çeken Volkan, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun iyice tepkisini topladı.

Taraftar ile bir maçta yaşadığı gerilimin ardından gönderilmesi kararlaştırılan, fakat son anda deyim yerindeyse direkten dönen Volkan Şen, Ocak'ta kesin olarak Trabzon'dan ayrılıyor.

Takas formülü

Onun için en ısrarcı kulüp Bursaspor. Yeşil-beyazlı yönetim çalışmalarını şimdiden başlattı. Volkan da yuvaya dönmeye sıcak bakıyor. Timsah'ın tarihi şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Volkan'a karşılık bordo-mavililer Serdar Aziz'i talep ediyor. Tabii Bursaspor bu takasta artı para da alacak.