SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman döneminde transfer edilen ve Ersun Yanal’ın da gözüne girmeyi başaran Samuel Holmen, Fenerbahçeli taraftarları yere göğe sığdıramadı. İstanbul Büyükşehir Belediye kariyerinde boş tribünlere futbol oynayan İsveçli futbolcu, Fenerbahçeli taraftarlardan bir maç bile ayrı kalmak istemiyor! Sarı-lacivertli formayla Kadıköy’e çıktığı ilk karşılaşma olan Sivasspor mücadelesini unutamayacağını belirten Holmen, “Onların önünde onlar için oynayabilmek mükemmel duygular verdi. Maç öncesi biraz heyecanla karışık bir gerginlik vardı” ifadesini kullandı.

Sahaya gergin çıktığını dile getiren Holmen sözlerini şöyle sürdürdü: “İlk defa taraftarlarının önüne çıkıyordum, F.Bahçe formasıyla ilk maçımı oynayacaktım…

‘MUTLUYUM'

Dakikalar ilerledikçe performansım da iyi gittikçe kendime olan güvenim arttı. Kendimi bütünün bir parçası olarak hissettim. Kendi performansımdan memnun olduğunu anlamaya başladım. Böylece her şey çok iyi gitti. Keşke her maçımızı taraftarımız önünde oynayabilsek onlardan uzak kalmasak.”

İrfan YİRMİBEŞ/AMK