SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tevez’den Mancini ve Conte karşılaştırması

Juventus'un yıldız futbolcusu Carlos Tevez, Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin teknik adam vizyonuna sahip bir futbolcu gibi tavsiyeler verdiğini ileri sürdü.

Güncellenme: 16:40, 12/10/2013
Tevez’den Mancini ve Conte karşılaştırması

Tevez yine Mancini'ye yüklendi. Mancininin teknik adam vizyonuna sahip bir futbolcu gibi tavsiyeler veren biri olduğunu ileri sürdü.

Juventus'un hırçın golcüsü Tevez, Galatasarayı çalıştıran İtalyan teknik adam Mancini ile hocası Conte'nin karşılaştırmasını yaptı. Mancini'nin futbolu biraz teknik adam biraz da oyuncu zihniyeti ile okuduğunu savundu. Galatasaray'ın hocasının geçmişte futbol oynadığından oyunculara bir futbolcu gibi öğütler verdiğini kaydeden Tevez, Mancini hoca vizyonuna sahip bir futbolcu gibi size yararlı öğütler veriyor oysa Conte sahada her şeyi tam bir teknik adam gibi görüyor o kadar sözlerini etti.

Arjantinli yıldız, Galatasaray'ın Juventus ile oynadığı Şampiyonlar ligi karşılaşmasında Mancini ile de karşılaştığını hatırlatarak birbirimizi selamladık, aramızda saygı var, onu gördüğüme sevindim geçmişte olanlar geçmişte kaldı açıklamasını yaptı. Tavez, İspanyol medyasında çıkan haberinde,Juventus'un aralarında Real Madrid ile Bernabeu stadında oynayacakları karşılaşma da olmak üzere gelecek iki karşılaşmayı kazanırlarsa gruptan çıkabileceklerini söyledi.