SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’de büyük şok!

Real Madrid'in yıldızı Bale'de fıtık tespit edildi! Yıldız futbolcudan gelen bu haber Real Madrid camiasında bomba etkisi yarattı. Real Madrid Kulübü'nden yapılan açıklamada ise haber yalanlandı.

Güncellenme: 16:25, 12/10/2013
Real Madrid’de büyük şok!

Real Madrid’de Gareth Bale şoku yaşanıyor!

İspanyol devinin Tottenham’dan tüm zamanların rekorunu kırarak 100 milyon euroya transfer ettiği Bale’de ‘fıtık’ tespit edildi. MARCA’nın haberine göre, bu rahatsızlık yıldız futbolcunun oynamasını engelleyecek düzeyde değil ancak rahatsızlığın ilerlemesi durumunda çok ciddi bir sorun yaratabilir.

AKILLARA HIGUAIN GELDİ!

Bale’in bu rahatsızlığı akıllara bu sezon başında Napoli’ye transfer olan Arjantinli yıldız Higuain’i getirdi. Yıldız futbolcuya Kasım 2010’da fıtık tespiti konmuştu. Tedavisine hemen başlanan Higuain, Nisan 2011’de sahalara geri dönebilmişti.

Real Madrid kulüp doktorları, Bale’de de aynı sorunun yaşanmaması için alarma geçmiş durumda.

REAL MADRID’DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Real Madrid kulübü Galli oyuncuya ilişkin Marca’da çıkan haberi resmi internet sitesinden yalanladı. Açıklamada, Galli oyuncunun omurga bölgesinde disk kayması ve şişlikler olmadığı vurgulanırken, bu bilgilerin “tamamen yanlış” aktarıldığı belirtildi. Real Madrid, kulübün sağlık ekibinin söz konusu gazeteye Bale’ın fıtık olmadığını haber yayımlanmadan önce açık bir dille aktardığını, buna rağmen beklenmedik bir şekilde bu bilginin içeriğe dahil edilmediğini vurguladı. Gareth Bale’da futbolcular arasında çok yaygın görülen küçük oranda kronikleşmiş disk şişkinliği sorunu olduğu ve bu durumun profesyonel futbol hayatına devam etmesine etki yapmayacağı ifade edildi.

Yayınlanma Tarihi:12:16,