SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor’un tecrübeli kaptanı Muhammet Reis bu sezon PTT 1. Lig'de elde edilen başarıda en büyük payın sahibi… Tüm maçlarda forma giyen ve attığı 5 gol ile ligin zirvesine çıkan takıma önemli katkı yapan Muhammet, hem taraftarın, hem de arkadaşlarının sevgisini kazandı. 29 yaşındaki kaptan, başarının teknik heyet, futbolcu, yönetim ve taraftarın tek yumruk olmasıyla ortaya çıktığına dikkat çekerek, “Bu istikrarımızı sezon sonuna kadar sürdürerek, 39 yıl sonra Süper Lig'e dönmek istiyoruz” dedi. Teknik direktör İsmail Ertekin ve ekibinin takım üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu vurgulayan Reis konuşmasını şöyle sürdürdü: “Hocamızın bize verdiği taktiği sahaya en iyi şekilde yansıtarak bunu kanıtladık.”

CAMİA BAŞARI BEKLİYOR

Balıkesirspor camiası şampiyonluğu çok istiyor. Bizler futbolcu grubu olarak kariyerimize böylesine önemli bir başarıyı eklemek için mücadele ediyoruz. Çalışarak sezon sonunda bu amacımız olan Süper Lig'e ulaşacağız.

BALIKESİRSPOR AMK DEDİ!

Yayın hayatına başladığı günden bu yana PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'e geniş yer vererek okuyucularına ulaşan gazetemiz AMK, her geçen gün daha çok beğeni kazanıyor. PTT 1. Lig'in zirvesine yerleşen Balıkesirspor'un futbolcuları önceki günkü antrenmanda AMK şov yaptılar. Kaptan Muhammet Reis ve arkadaşları objektiflere AMK'yı incelerken poz verdiler.

Can ÜSTEL / AMK