SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Koç aday olacak mı?

F.Bahçe camiasının önde gelen derneklerinden biri olan 1907 F.Bahçe Derneği, önceki akşam üyeleriyle önemli bir zirve gerçekleştirdi.
HABERTÜRK gazetesinin haberine göre, toplantıda, üyelerin 2 Kasım’da yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurulla ilgili olarak düşünceleri sorulurken, “Nasıl bir başkanın olmasını istiyorsunuz?” sorusu gündeme getirildi. Bunun yanı sıra kulübün genel görüntüsü ve yönetimin çalışmaları da bu toplantıda masaya yatırılarak fikir alışverişinde bulunuldu.
Gecenin en önemli konuşması 1907 Fenerbahçe Derneği’nin başkanlığını yapan Ali Koç’tan geldi. Koç, “Başkanlığa adaylığını koyacakmı?” ve de “Herhangi bir yönetim kurulunda yer alacakmı?” şeklindeki sorulara son noktayı koydu.
Özellikle başkan Aziz Yıldırım, yeni oluşturacağı yönetimkurulu listesinde Ali Koç’a yeniden görev vermek istiyordu. HABERTÜRK'teki habere göre Ali Koç, o gece şu sözleri söyledi...
"Şu anda ne başkan adayıyımne de başka bir başkanın yönetimkurulunda yer alacağım. 2015 yılındaki olağan genel kurula kadar böyle bir şeyi düşünmüyorum. O zaman ise duruma bakıp bir karar vereceğim..."