SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yaşadığı sakatlık sebebiyle uzun süredir formasından uzak kalan ve sakatlığı ile ilgili çeşitli söylentiler çıkan Hamit Altıntop’la ilgili sarı-kırmızılılardan resmi açıklama geldi.

Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklamada daha önce de belinden bir operasyon geçiren Hamit için yeni bir operasyon düşünülmediği belirtilirken, yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Hamit Altıntop'un tedavisi sağlık kurulumuz kontrolünde, konusunda uzman geniş bir ekip tarafından sürdürülmektedir. Bel fıtığı sorunu olan oyuncumuz bilindiği üzere daha önce Almanya’ da bir cerrahi müdahale geçirmiştir. Tedavisi bu klinikle koordinasyon hâlinde ve sponsor hastanemiz Liv Hospital'ın katkılarıyla her aşaması düzenli ve planlı bir şekilde devam etmektedir. Oyuncunun durumu düzenli olarak günlük takip edilmekte ve değerlendirilmektedir. Uygulanmakta olan tedaviye cevabı olumlu olan Hamit Altıntop'un cerrahi açıdan değerlendirilmesi konusunda uzman beyin cerrahları tarafından yapılmıştır. Oyuncumuz hakkında bugün için yapılan değerlendirmeler ışığında cerrahi bir girişim düşünülmemektedir.