SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hırvatistan 1. Lig ekiplerinden Hajduk Split ile hazırlık maçı yapmak için Split kentinde bulunan Beşiktaş, bu sabah kahvaltının ardından şehir turu yaptı. Teknik direktör Slaven Biliç’in ailesi ile olduğu için katılmadığı gezi oldukça neşeli geçti.

Roma İmparatoru Diocletianus tarafından MS 4. Yüzyıl’da yaptırılan Diocletianus Sarayı’nı gezen futbolcular bol bol fotoğraf çektirdiler. Sakatlıktan kurtulup takımla çalışmalara başlayan Filip Holosko da, temsili Roma askerleri ile poz verirken basın mensuplarına mızrak çekerek şaka yaptı.

HOLOSKO: “SAKATLIK OLMADAN GÜZEL BİR MAÇ OLSUN”

Holosko gezi ile ilgili düşüncelerini, “Şanslıyız, çünkü bize yağmurlu olacağı söylenmişti ama güneşli bir gün. Bunu fırsata çevirip güzel bir şehir turu yaptık. Split gerçekten harika bir yer. Tarihi eserlerle dolu bir şehir. Bu akşam da bir dostluk maçı olmasına rağmen güzel bir maç geçireceğimizi, sakatlık olmadan iyi bir performans ortaya koyacağımıza inanıyorum” şeklinde açıkladı.

Beşiktaş TSİ 19.00’da oynayacağı hazırlık maçının ardından gece 00.00’da özel uçakla Türkiye’ye dönüp çalışmalara İstanbul’da devam edecek.

Yayınlanma Tarihi:14:52,