SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hoşgeldin milli ara!

Yanal, milli takım için verilen aradan çok memnun. Çünkü takımın en önemli isimleri Raul Meireles ve Bruno Alves bu süreçte iyileşip takıma dönecekler.

Güncellenme: 09:00, 08/10/2013
Hoşgeldin milli ara!

Sol üst ön adalesinde yırtık bulunan Bruno Alves ile sol arka adalesinde yırtık bulunan Raul Meireles'in tedavisi sürüyor. İki futbolcu da milli takımdan affını isterken, tedavilerini İstanbul'da sürdürecek. Portekizli oyuncular, takım izinli olduğu dün de tesislere gelerek tedavi oldu. Her iki futbolcunun da milli takım arasında tamamen iyileşmesi ve Kayseri Erciyesspor maçında sahada olması bekleniyor.

YİNE KURTARDI

Teknik direktör Ersun Yanal, bu yüzden milli arayı çok zamanlı buldu. Geçen seferki milli arada da Sow'un toparlanması ve Egemen'in iyileşmesi sağlanmıştı.

HEM TEBRİK HEM UYARI

Trabzon maçının ardından soyunma odasında futbolcular mağlubiyet almış gibi üzüntülüydü. Ersun Yanal ise odaya girerek, “Kazanmak için son ana kadar oyun disiplininden kopmadınız. Rakibe kazanma arzusunu kabul ettirmek için son dakikaya kadar çabaladınız” derken, top paylaşma ve kullanma konusunda bazı futbolcuları isim vermeden eleştirdi.

Yayınlanma Tarihi:08:49,