SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünya Kupası’na ilginç hazırlık

Hayat kadınları hem İngilizce'yi hem de futbolu öğrenmeye devam ediyor! 30 kişiyle başlayan İngilizce kursunda şu anda 4000'e yakın kadın var.

Güncellenme: 11:22, 08/10/2013
Dünya Kupası’na ilginç hazırlık

Brezilyalı hayat kadınları 2014 Dünya Kupası’na adeta bir futbolcu gibi hazırlanıyor. Brezilya’da açılan bedava İngilizce kurslarına kayıt yaptıran hayat kadınları, şimdiden ülkelerinde düzenlenecek olan turnuvaya hazırlanmaya başladı. Daha önce açıklanan bu enteresan olayda yeni gelişmeler oluyor. Zira 30 kişiyle başlayan kursta şu anda 4000’e yakın hayat kadını var.

Hayat kadınlarının amacı yabancı müşterileriyle daha iyi pazarlık yapabilmek ve isteklerini net olarak anlayabilmek için bu kursa yazıldığı ortaya çıktı. Eurosport’tan Çağrı Develioğlu’nun haberine göre, ‘Fahişeler Birliği’ Başkanı Cida Vieira, Belo Horizonte şehrinde 300’erlik gruplar halinde 4000 hayat kadınının da kursa yazıldığını açıkladı.

Vieira, “İngilizce öğretmenlerini bedava kursa getirebilmek zor olmayacak. Şimdiden birçok gönüllü psikoloğumuz ve doktorumuz oldu bile. Aynı zamanda Fransızca ve İtalyanca kurslar açmayı da düşünüyoruz. Bu fahişelerimiz için çok önemli. Zira müşterilerinin nelerden hoşlandığını anlamaları gerekiyor” diyor.

Yayınlanma Tarihi:11:12,