SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonsporlu futbolcu Olcan Adın, Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldıkları maçta girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini söyledi.

Olcan, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, son haftalarda yükselen form grafiklerini devam ettirmek istediklerini ve güzel bir maç olduğunu belirterek, “Fenerbahçe şampiyonluk yolundaki rakiplerimizden biri. Deplasmanda galip gelemiyorsanız, yenilmeyeceksiniz. Biz de pozisyona girdik, onlar da pozisyona girdi. Sonunda berabere bitti” diye konuştu.

Olcan, maç sonundaki olaylarla ilgili soruya da “Maç içinde o kadar büyütülecek olaylar olmadı. Maç sonunda Onur’un hiç suçu yok. Sadece ona yapılan şeylere, atılan yabancı maddelere, armasını öperek karşılık verdi. Ondan sonra rakip takım oyuncuları, onun üzerine yürüdü. Biz de onu sahipsiz bırakmadık, hep beraber oraya gittik. Ondan sonra fazla büyümedi” şeklinde yanıt verdi.

Florent Malouda ise çok zorlu bir haftayı geride bıraktıklarını anlatarak, şunları kaydetti:

“Şampiyonluk adaylarından biriyle çok zorlu bir mücadele yaptık. Bizim de maç içinde pozisyonlarımız oldu ama değerlendiremedik. Maç berabere bitti. Fenerbahçe gibi önemli bir rakibe karşı deplasmanda, bu atmosferde 1 puan aldık. Böyle bir maçta takım arkadaşlarımın gösterdiği performanstan çok mutluyum.”