SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Derbide tavan yapan tansiyon tırmanmaya devam ediyor. F.Bahçe'nin başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu hedef alan eleştirilerine bordo-mavililer de resmi sitesinden çok sert bir şekilde yanıt verdi. İşte o açıklamalar: “Türk sporunu kirleten, kutuplaştıran bu baskıcı zihniyet düne kadar spor kamuoyunu kendi çıkarları doğrultusunda istedikleri gibi yönlendirdiklerini zannediyorlardı.

Hatta bu uğurda kendi camialarını bile bölen bu ahlak ve adalet yoksullarının spor camiasında yaşattıkları rezilliklerin üzeri artık örtülemez hale gelmiştir. Her açıklamalarında bize sıfatlar yakıştırmaya çalışmaları, kendi başkanlarına sıfat bulamadıklarından kaynaklanmaktadır.

ZEVAHİRİ KURTARMAK…

Türk sporunda kara bir leke bırakan bu şahsa gereken sıfatı kamuoyunun ve özellikle kendi camiasının zaman içerisinde vereceğini biliyoruz. Üzüntümüz halen bazı medya ve yayın organlarında bu şahsa itibar gösteriliyor olmasıdır ki, itibar gösterenlerin de zamanla bu tavırlarından dolayı utanacağını biliyoruz.

Başkanımıza stat sorumlusu veya güvenlikten sorumlu emniyet yetkilisi hangi kapıdan çıkış yapacağına dair herhangi bir uyarı yapılmamıştır. Bir takım kişilerin kendisini kurtarmak adına Başkanımıza ait olmayan söylemlerle başına buyruk davrandığı şeklindeki uygunsuz beyanlar sadece zevahiri kurtarmak adına yapılan açıklamalardır.”

Yayınlanma Tarihi:16:51,