SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ömer gol gol gol

Sezon başında 1.7 milyon euro karşılığı Antalyaspor’dan transfer edilen Ömer Şişmanoğlu, Eskişehirspor deplasmanında attığı golle Beşiktaş’ı galibiyete taşıdı.

Güncellenme: 09:33, 07/10/2013
Ömer gol gol gol

İki haftadır gülemeyen taraftarları sevince boğan 24 yaşındaki futbolcu aslında tam da kendisinden beklenen işi gerçekleştirdi. Siyah-beyazlı takım geçtiğimiz sezon kulübeden oyuna sonradan giren oyunculardan bir gol bile bulamamıştı. Bu eksiği gören futbol direktörü Önder Özen kulübenin zenginleşmesi için Antalyaspor formasıyla sonradan oyuna girip 6 gol atan ve bu anlamda lig lideri olan gurbetçi futbolcuyu takıma kazandırmıştı. Ömer geçen sezonu 8 golle tamamlamıştı.

‘BAM BAM İNŞALLAH DEVAM’

Beşiktaş’taki ilk maçında ilk golünü kaydeden Ömer Şişmanoğlu siyah-beyazlı takıma w3 puanın yanında takım ruhu da kazandırdı Yedek kaldığı için üzülen, sorun çıkartan isimlerden olmayan ‘yeni nöbetçi golcü', bu pozitif enerjisini sözlerinde de yansıtıyor. Galibiyet sonrası twitter'dan bir mesaj atan ve bozuk Türkçesi'ne rağmen, “Gol gol gol bam bam bam inşallah devam. Takımı tebrik ediyorum. Herkese çok teşekkür ederim mesajlar için! (Her zaman pozitif)” yazan Ömer tüm Beşiktaşlılar'ın sempatisini kazandı.