SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Provokasyon var’

Fenerbahçe- Trabzonspor maçının ardından stat çıkışında taraftarlarla tartışma yaşayan İbrahim Hacıosmanoğlu, yaşanan olaylar hakkında konuştu.

Güncellenme: 09:41, 07/10/2013
‘Provokasyon var’

TV 8’de yayınlanan Telegol adlı programa telefonla bağlanarak canlı yayında yaşanan olayları yorumlayan İbrahim Hacıosmanoğlu, gerçekleşen hadiselerin provaksyon olduğunu söyledi.

‘Benim Şükrü Saracoğlu Stadı’na ilk gidişim değil’ diyen Hacıosmanoğlu, ‘Suçlu gibi gösterilmenin bir anlamı yok. Eğer emniyet güçleri bize daha önce ne zaman çıkacağımızı söyleseydi, biz statta 3 saat de beklerdik. Ben stat çıkışı Fenerbahçeli taraftarlarla beraber yürüdüm ve girdiğim yerden çıktım. Stadyumun emniyet müdüründe benim telefonum da var. Bana arayıp ne zaman çıkacağımızı söyleyebilirdi.’

Burada provokasyon var. Ben her zaman Fenerbahçe Kalamış’ta otururum, hatta benle fotoğraf çektirmeye gelenler de olur. Benim Fenerbahçeli taraftarlarla hiçbir zaman problemim olmamıştır. Emniyet müdürü bize uygunsuz bir tavırla yaklaşınca biz de gerildik. Bunun üstüne emniyet müdürü ”Çıkabiliyorsan niye çıkamadın buradan” dedi. Ben de ona ‘Sen çek polisini ben yedi sülalemi, eşimi dostumu, hatta Fenerbahçeli dostlarımı çağırırım buradan çıkarım dedim.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:00:48,