SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolcu Samuel Holmen, Spor Toto Süper Lig’de Trabzonspor ile 0-0 berabere kaldıkları maçta aldıkları sonucun kendileri için düş kırıklığı olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılan maçtan sonra düzenlenen basın toplantısına katılan Fenerbahçeli futbolcular Samuel Holmen ve Emmanuel Emenike, mücadeleyi değerlendirdi.

Üç puanı hedefledikleri maçın sonucunun memnuniyet verici olmadığını ifade eden Holmen, “Bizim için hayal kırıklığı oldu. 3 puan istiyorduk. 1 puanla yetinmek zorunda kaldık. Pozisyonlar da bulduk ama gol atamadık” dedi.

Trabzonspor’un maçta iyi savunma yapmasına rağmen, gol atmak için yeterli sayıda pozisyon bulduklarını dile getiren Holmen, “Sonuçta pozisyonları yarattık, fakat rakibimizin de iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Kontrol bizdeydi ancak kazanamadık” diye konuştu.

EMENIKE: “ÇOK ACELECİ DAVRANDIK, GOL ATAMADIK”

Maçta ikinci yarıda oyuna giren Fenerbahçeli futbolcu Emenike, gol pozisyonlarında çok aceleci davrandıklarını ve bu nedenle de hedeflerine ulaşamadıklarını kaydetti.

Yakaladıkları gol şanslarını kullanamadıklarını vurgulayan Emenike, “Şansları değerlendiremeyince de kazanamadık. Kendi açımdan bakarsak, benim için de kolay değildi. Milli takım arasından sonra daha iyi olacağını düşünüyorum. Yavaş yavaş savaşmaya başlıyorum. Bu akşamki sonucu hakeme bağlamamak lazım. Yeterince fırsat yakaladık fakat çok aceleci davrandık, bu nedenle gol atamadık” şeklinde konuştu.