SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

3 sene önce Adnan Sezgin, şimdi Bülent Tulun taraftarın hedefi. Hoca değişti. Yardımcı yine Tugay. Takım, 2010-11'deki gibi zirveden uzak.

Transferde hedefteki isimleri alamayan, sezona kötü başlayan ve Fatih Terim'le yollarını ayıran Galatasaray'a Roberto Mancini de ilaç olamadı. 7 haftada sadece 10 puan toplayan sarı-kırmızılılar, zirvenin uzağında kalıyor ve taraftarlar yaşananları görünce ister istemez “Biz bu filmi görmüştük” diyor. Nasıl mı…

SANKİ 2010-11 SEZONU…

Cimbom dibe vurduğu 2010-11 sezonu öncesinde transferde karavana attı. Taraftar baskısı yüzünden son anda Misimoviç alındı, bu sezon ise Bruma…

Üç sene önce taraftar, Adnan Sezgin'e tepkiliydi, şimdi Bülent Tulun'a öfkeli… 2010-11'E Rijkaard'la başlayan, Hagi ile devam eden ve Bülent Ünder ile bitiren Galatasaray bu sezon hoca değişikliği yaşadı. Fatih Terim gitti, Mancini geldi. 2010-11 sezonunda da tıpkı şimdiki gibi yardımcı hoca Tugay Kerimoğlu'ydu. Üç sene önce Avrupa'da Karpaty Lviv faciası yaşandı, bu sezon ise Real Madrid'den tarihi fark yendi.

Bu sezon 7 haftada 10 puan toplandı. Galatasaray 2010-11'de aynı dönemde aldığı 12 puanla zirvenin uzağındaydı. Hem saha içinde hem saha dışında işler yolunda gitmiyor.

Mehmet ÖZCAN/AMK