SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mancini'nin Galatasaray'ı ligdeki ilk mağlubiyetini Akhisar'dan aldı. Melo, Selçuk, Engin ve Semih'ten yoksun sarı -kırmızılılar puan kaybıyla zirveden bir adım daha uzaklaştı. Eksiklere rağmen Mancini'nin sahaya sürdüğü takım kurgusu hatalıydı.

Haydi Mancini takımı tanımıyor diyelim! Taffarel ve Tugay da mı bilmiyor Burak Yılmaz'ın sol kanat oynayamayacağını?

Bu Burak Yılmaz değil miydi Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan kanat oynadığı için gönderilen?

Trabzonspor'da Şenol Güneş ile çıkış yaparken “santrfor” oynayarak ve 33 gol atarak “KRAL” olan Burak Yılmaz… Galatasaray'da geçen sezon Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig'de 32 gol atarken sol açık mı oynadı?

Sokakta futboldan anlayan 5 kişiyi çevirin sorun bakalım Burak Yılmaz sol kanat oynar mı?

SORUMLU SNEIJDER!

Haftalardır kötü oynayan Sneijder yine sahanın en kötüsü. Sneijder ismiyle oynuyor aylardır! Hollandalı bu sezon alınan kötü sonuçların bana göre en büyük sorumlusu.

Diyeceksiniz ki Galatasaray'da kim iyi oynadı? Golü atan Drogba da dahil hiç kimse!

Peki Umut neden yedek? O Umut değil mi milli takımın aldığı son iki galibiyette başrolü oynayan? O Umut değil mi Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde attığı 3 golün 2'sini atan? Galatasaray'ın kadrosu derin değil. En azından Türk oyuncular açısından. 4 Türk oyuncusu sakat olduğu için sahaya 16 kişi çıkmak zorunda kaldılar. 6+0+4 bence 18 takım içinde en çok sarı-kırmızılıları etkiliyor.

Bir de son söz… Dün tribünde taraftar “Hocayı satanı biz de satarız” tezahüratı yaptı. Tablonun böyle olacağı, Terim ile yollar ayrılırken düşünülmedi mi?