SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Önce tedavi sonra imza

Yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile eli rahatlayan ve bir dünya yıldızına siyah-beyazlı formayı giydirmek isteyen Beşiktaş Yönetimi bombayı patlatıyor

Güncellenme: 08:40, 06/10/2013
Önce tedavi sonra imza

Beşiktaş'ın 1 yıldır kadrosuna katmak istediği Ronaldinho, 1 ay içinde yaşadığı sakatlığın izlerinden kurtulursa devre arasında siyah-beyazlıların yolunu tutacak.

Ronaldinho. Brezilya'nın Atletico Mineiro forması giyen Ronaldinho'yu sezon başında isteyen siyah-beyazlılar, orada ligler devam ettiği için “Ocak'ta görüşelim” yanıtını almıştı. Yıldız futbolcu için yeniden temaslara başlayan yönetim bu kez de sakatlık şokuyla karşı karşıya kaldı.

3-4 AY SÜRMEYECEK

Adüktör kasında yırtık tespit edilen Sambacı'nın tedavisinin 3-4 ay süreceği iddiaları üzerine Brezilya'ya bir teknik heyet yollayan yönetim gerçeği öğrendi: 1 aya sahalara dönecek. Bunun üzerine baskısını artıran siyah-beyazlılar Ronaldinho için tüm imkanlarını zorlamaya başladı. Tedavi sürecini yakından izlenirken, yıldız oyuncunun iyileşmesinin ardından resmi imzalar atılacak. İyileşme süresinde bir sorun yaşanmazsa mutlu sona ulaşılacak.