SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-Lacivertli kulüp, bu sezon Avrupa'daki belirsizlik, sonrasında bu belirsizliğin menle sonuçlanması ve tribünlerdeki gerginlik sebebiyle çok fazla kombine satamadı. Normal sezonlarda 33 binin üzerine çıkan Fenerbahçe'de bu rakam yeni mevsimde 26 bin kombinede kaldı. Yani yaklaşık 24 bin koltuk boş kaldı.

Şimdi bu boş koltukları Kanarya, fırsata çeviriyor. 55 ile 265 TL arasında değişen tam 24 bin bileti satışa çıkaracak olan kulüp böylece büyük bir gelirin ve sıcak paranın da sahibi olacak.

Trabzon maçı için beklenen bilet hasılatı 3.5 milyon TL… Lisanslı ürün satışından da 500 bin TL net kar bekliyor yönetim. Büyük maçlarda normal günün 4-5 katı satış oluyor. Sarı-lacivertli takımın kazanması halinde maç sonu satışlarla birlikte bu rakam daha da artıyor. F.Bahçe'nin kazanması halinde alacağı 950 bin TL'lik performans ödülünü de düşünürsek, maçın kulübe servet bırakacağını söylemek yanlış olmaz.

TÜRKİYE’NİN EN DOLU STADYUMU

Saracoğlu, 40 bin seyirci ortalamasının üzerine çıkarak hem Galatasaray'ı solladı, hem de UEFA takımları içinde stadı en dolu olan 23. ekip olmayı başardı.

HACIOSMANOĞLU İÇİN PANKART VAR!

F.Bahçe tribünleri, Trabzonspor maçına özel olarak hazırlanıyor. Sarı-lacivertli taraftarlar, tribünlerde yapacakları görsel şovlar ve hazırladıkları pankartlarla 2010-11 sezonunun şampiyonunun F.Bahçe olduğunu vurgulayacak ve Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na göndermede bulunacak.