SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasımpaşa’yı 2-0 deviren Eskişehirspor, taraftarı önünde Beşiktaş'ı da yıkmanın hesaplarını yapıyor. Atatürk Stadı'nda oynanacak 90 dakika öncesi Es-Es'in yıldız ismi Erman Kılıç AMK'ya açıklamalarda bulundu.

Geçen hafta iyi bir mücadele sergilediklerini belirten Kılıç, “Deplasmanda önemli bir galibiyet aldık ve zirvenin takımı olduğumuzu gösterdik. Mücadele edince, isteyince kazanıyorsunuz. Beşiktaş güçlü takım, zor bir rakip ama biz kimseden korkmuyoruz. Aksine rakiplerimiz bizden korksun. Taraftarımız bizim en büyük avantajımız. Onlar bu maçta üzerlerine düşeni yapıp, stadı tıklım tıklım dolduracaklardır” ifadesini kullandı.

‘UMARIM BU KEZ GOL ATARIM’

Galatasaray’dan geldikten sonra ayağının tozuyla ligde 3 maça çıkan Erman Kılıç, Eskişehir'de mutlu olduğunu dile getirdi. Erman, “Uyum sorunu yaşamadım. Bana çok içten davranıldı. Zaten bu durum performansıma da yansıdı. Şu ana kadar asistlerimle katkı sağladım. Umarım bu kez golümü atarım” dedi.

Son olarak Fernandes'i sorduğumuz Erman Kılıç, “Beşiktaş için tabii ki önemli bir oyuncu, çok kaliteli bir ayak. Ama bizim de önemli futbolcularımız var. İki takım da çok kaliteli. Biz kazanan taraf olmak istiyoruz” diye konuştu.

Safa Can KONUKSEVER / AMK