SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın başında ilk sınavını Juventus karşısında veren Mancini, karşılaşmanın ardından umut dolu açıklamalar yaptı.

G.Saray’ın yeni teknik direktörü Roberto Mancini, Juventus deplasmanında alınan 1 puanın ardından şu açıklamarda bulundu: “Önemli olan grubu canlı tutabilmekti. Bunun için iyi maç oynamamız gerekiyordu. Bu maçı iyi oynadığımızı düşünüyorum ama Juventus’a karşı deplasmanda oynamak zor.”

DROGBA MÜTHİŞ OYNADI

Fildişili yıldızın performansına değinen tecrübeli hoca; “Drogba olağanüstü bir iş yaptı. Torino’da Juventus’a karşı tek forvet oynamak kolay değil. Golünü attı, asistini yaptı, müthiş bir iş yaptı” diye konuştu.

Takım hakkında sorulan sorulara ise; Takımımız çalışacak ve daha iyi olacak. Takımımız çok iyi futbolculardan oluşuyor. Zamanla daha iyi bir takım olacağız” dedi.

Tek forvet sahaya çıkmaları ve bu sistemle devam edip etmeyeceği yönündeki soru üzerine İtalyan teknik adam, “Bugün sahada kimin olduğu önemli değildi. Kompakt bir takım sahaya koymamız gerekiyordu. İlerleyen zamanlarda farklılıklar olacak” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:01:06,