SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

FB TV'ye gündemi değerlendiren milli yıldızın görüşleri şöyle: Trabzonspor’u da yenip galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. Buradaki arkadaşlık ortamı harika. Sizin de gördüğünüz ve bildiğiniz gibi burada arkadaşlık hep üst seviyededir. Burası benim hayatımın en önemli parçası oldu. Tecrübelerimden biliyorum, eğer bu havayı yakalarsanız şampiyon olursunuz. Biz bu havayı yakaladık. Herkes birbirini düşünüyor.

‘REKABET DE BİZİM İÇİN’

Rekabet tabii ki olacak. Bu çok normal. Başarıya giden yolda rekabet önemlidir. Kim oynayacak, kim oynamayacak önemli değil. Forma alamayanın morali bozuk olur ama yapacak bir şey yok. Herkes çalışmaya devam etmeli. Sonuçta ortak hedef için hareket ediyoruz.

Tüm rakamlarda zirvede oluşumuzun sebebini takım oyununa bağlıyorum. Takım halinde defans, takım halinde atak yapıyoruz. Takım halinde pozisyon sonlandırıyoruz. Bunları yaparsanız rakamlar zaten yüksek olur.

Hakkımda eski takımım G.Saray'la ilgili bir söz söylediğim yazılmış. Ben her zaman konuşmalarda şunu söylüyorum. İnsanlar bizim ağzımızdan haber yapıyorlar. İmzasını koymadan hem de. Taraftarımız bu tür şeylere inanmasın, sosyal ortamda zaten yokum. Ben tepki gördüğümü bile arkadaşımdan öğreniyorum. Esasında öyle bir şey dememişim bile. Ne kadar garip değil mi? Taraftar benim ağzımdan çıkan laflara inansın, diğerlerine değil.”