SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A Milli Futbol Takımı’nın 2014 Dünya Kupası Avrupa elemeleri D Grubu’nda Estonya ve Hollanda ile yapacağı maçların kamp programı belli oldu.

Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, 11 Ekim Cuma günü deplasmanda Estonya ve 15 Ekim Salı günü de İstanbul’da Hollanda ile karşılaşacak A Milli Takım’ın, 6 Ekim Pazar günü akşamı Le Meridien Otel’de kampa gireceği belirtildi.

Antrenmanlarını Kasımpaşa Kulübü’nün Kemerburgaz Tesisleri’nde gerçekleştirecek olan milliler, 9 Ekim Çarşamba günü Estonya’nın başkenti Talin’e gidecek ve son iki antrenmanını burada yapacak. Milliler, 9 Ekim Çarşamba günü Kadrioru Stadı’nda, 10 Ekim Perşembe günü ise maçın da oynanacağı A Le Coq Arena’da çalışacak.

Estonya maçı öncesi teknik direktör Fatih Terim ile bir milli futbolcunun katılımıyla 10 Ekim Perşembe günü A Le Coq Arena’da bir basın toplantısı düzenlenecek.

ESTONYA DÖNÜŞÜ HOLLANDA HAZIRLIKLARI

A Milli Takım, Estonya maçından sonra İstanbul’a döner dönmez Hollanda karşılaşmasının hazırlıklarına başlayacak.

Kemerburgaz Tesisleri’nde 12 Ekim Cumartesi günü öğle saatlerinde yapacağı antrenmanla Hollanda maçı hazırlıklarına başlayacak olan ay-yıldızlı ekip, 13-14 Ekim günleri yine aynı tesislerde idman gerçekleştirecek.

Hollanda karşılaşması öncesi teknik direktör Fatih Terim ile bir milli oyuncunun katılacağı basın toplantısına, Le Meridien Otel evsahipliği yapacak.