SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik direktör Ersun Yanal, Alper Potuk ile özel olarak ilgileniyor. Potuk'un F.Bahçe'de başarılı olması için kendisine neler yapması gerektiğini anlatan Yanal, oyuncusuna uyarılarda bulunuyor ve onu hem mental hem de fizik olarak hazırlıyor.

YETMEZ AMA EVET

Alper’den dripling özelliğinin yanı sıra farklı şeyler de istediğini belirten Yanal, “Takımda dripling yapan tek futbolcu sensin. Ama pas zamanlamanı da ayarlaman lazım. Elazığ ve G.Birliği maçlarında istediklerimi yaptın fakat yetmez. Eskişehir'de 1 numaraydın. Burada bambaşka bir rekabet başlıyor. Kadroda birçok yıldız oyuncu var, büyük bir taraftar baskısı var. Şu anki performansının üstüne koyman gerekiyor” ifadelerini kullandı.

%87 PAS BAŞARISI VAR

Ersun Yanal, Alper'den pas zamanlamasını geliştirmesini istiyor ama genç yıldız da bu konuda fena değil. G.Birliği savunmasından 7 top kapan, orta sahada ise 3 top çalan 22 yaşındaki oyuncu, bu top kapmalarla direkt hücum başlattı. Alper, hücum bölgesinde attığı 12 pasın 11'inde başarı sağladı. Alper, 11.328 metre ile takımın en çok koşan ismi oldu.

Yayınlanma Tarihi:08:50,