SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fakat Antalyaspor maçında bunun tam tersi olduğunu gördük. Geçen hafta sahaya girenler eserleri ile gurur duysunlar. Takım ilk 4 haftalık performanstan uzak. Futbolcular demoralize olmuş. Önümüz kesildi havası maalesef erken gelmiş. Orta saha ve defans evlere şenlik. Almeida kafa topu indiriyor, en yakın arkadaşı 25 metre uzakta. Hoca haksız bir şekilde tribünde. Saha kenarındaki teknik adamın enerjisi önemlidir. Önümüzdeki 2 maçta da olmayacak. Beşiktaş adına eksi puan.

Standartlar çok iyi!

Fernandes son 2 maçtır sahada yok. Arka adelesinde sıkıntı var. Sakatlığı var ise oynamayacak. Muhammed kampın yıldızıydı. Oynat genç yıldızı. Biraz sorumluluk alsın. İlla Oğuzhan Özyakup mu olacak? 2 haftadır yok, orta saha kayıplarda. Oyun kuracak arkadaşlarını rahatlatacak Oğuzhan olmayınca takım duruyor. Geçen sene sol bek ve santrfor alternatifi yoktu. Bu sene Oğuzhan'ın yedeği bulunamıyor. Bir an önce sahalara dönmesi gerekiyor yıldız futbolcunun. Yoksa Bilic ve Ozzy yokken Beşiktaş keyif vermiyor.

Hakemler sezon başında FIFA fitness testine tabii tutuluyor. Ve İlker Meral maçta gördüğümüz göbeğiyle bu testte zorlanmış. Ama üst düzey lig maçı yönetebiliyor. Gerçekten standartları çok iyi bu işin başındaki insanların. Her takımın canı her hafta daha fazla yanıyor. Fakat TFF ve MHK yetkililerine göre her şey güllük gülistanlık. Çok başarılı hakemler. Biz sadece Süper Lig'i izliyoruz. Acaba alt liglerde neler oluyor? Kimlerin canı yanıyor çok az bilgi sahibiyiz. Formsuzlar ise gençlere şans verin. İnanın tribünler ve taraftarlar genç oyuncu muamelesi gösterirler. Göbekli hakemler ile bu gemi yürümez.