SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim’den flaş karar! Harekete geçti…

Türkiye kamuoyunun günlerdir bir numaralı gündem maddesi olan Fatih Terim ile Ünal Aysal arasındaki mesajlaşmada yeni bir gelişme yaşandı.

Güncellenme: 14:21, 01/10/2013
Terim’den flaş karar! Harekete geçti…

G.Saray ile yolları ayrılan deneyimli teknik adam Fatih Terim’in, sarı-kırmızılı ekibin başkanı Ünal Aysal ile SMS yoluyla yaptığı görüşme yazılı ve görsel medyada yayınlanmıştı. Bu yayınlardan birinde A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in cep telefonu numarasının açık olarak gözükmesi üzerine, tecrübeli teknik adamın telefonu susmak bilmedi.

Terim, telefon yağmuruna tutulmasının ardından harekete geçti. Ünlü teknik adam, bunun üzerine, avukatlarından dava açılmasını istedi. G.Saray’ın eski teknik patronunun avukatları, “bu olaya sebebiyet veren tüm kişiler hakkında” dava açmak için harekete geçti.

AVUKATINDAN AÇIKLAMA GELDİ

Radyospor’a konuşan Terim’in avukatı Rezan Epözdemir ise yaptığı açıklamada, “Bundan önceki programlarda Terim’e yönelik iftira içeren, kötü niyetli yayınlar, basın yoluyla hakaret nedeniyle  savcılığa başvurumuzu yaptık, tazminat için başvurduk. Bugüne kadar dokuz dava açtık. Ayrıca RTÜK’e şikayetlerimizi yaptık.  Kişiler hakkında konuşmak doğru değil ama daha önce Ahmet Çakar’a dava açmıştık. Aysal ile Terim arasında geçen mesajların yayımlanması nedeniyle gereken incelemeleri yapıyoruz. Gerekirse davayı açacağız” ifadelerini kullandı.