SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’in 14 yıl sonra sahasında Atletico Madrid’e yenildiği maçın ardından ortalık karıştı. Real Madrid Başkanı Florentino Perez ve teknik direktör Carlo Ancelotti’nin katıldığı toplantıya, Real Madrid’in İspanyol yıldızı Sergio Ramos’un sözleri damgasını vurdu.

İspanya’da yayın yapan Cadena COPE’de dün gece yayınlanan programda ortaya atılan iddiaya göre, dün başkan ve teknik kadronun katıldığı toplantıda adeta ortalık karıştı. İddiaya göre, Sergio Ramos dünkü toplantıda arkadaşlarına “Yeter artık” diye çıkıştı. Oldukça sinirli olduğu belirtilen Ramos’un takım arkadaşlarına, “Kendinizi Franz Beckenbauer ya da Maradona zannetmeyin. Burada tek bir dünya yıldızı var o da Cristiano Ronaldo” dediği öne sürüldü.

Toplantıda söz alan bir diğer isim olan Iker Casillas’ın ise takım arkadaşlarına birlik çağrısı yaptığı belirtildi. Deneyimli kalecinin takımın birlik içinde olmaması halinde ise geçtiğimiz yıldan daha kötü bir duruma gelebileceğini dile getirdiği ifade edildi.

Atletico Madrid maçındaki performansıyla eleştiri oklarını üzerine çeken Karim Benzema ise kendisine yapılan tüm eleştirileri kabul ettiğini dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi:16:23,