SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jose Mourinho, Chelsea forveti Fernando Torres’den övgülerle bahsederken, İspanyol oyuncunun sezona harika başladığını belirtti.

Torres, 2011 yılında Liverpool’dan Chelsea’ye transfer olduğundan bu yana hep eleştirilerin hedefi olmuştu. Mourinho da bu sezon onun yanına Samuel Eto’o’yu transfer etmişti.

Portekizli çalıştırıcı verdiği demeçte, “Fernando çok güçlü. Onun çok güzel bir dönem geçirdiğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Mourinho, İspanyol oyuncunun eskisine göre daha hızlı olduğunu, “Fernando’yu diğer sezonlarda Chelsea’de oynarken izliyordum. O zamanlar bana biraz ağır ve yavaş gözüküyordu. Ama onun şu anda fantastik bir formu var. Çok güzel oynuyor. Ne istediğimi ve onun performansından memnun olduğumu biliyor.” sözleri ile dile getirdi.

Frank Lampard da Torres’in diğer forvetlere liderlik edeceğini söylerken, “Goller forvetlerden gelecek. Onlar gelecek 10 maç içinde 20 gol bulabilirler. Fernando da skor üretecek ve diğerlerinin gol atması için fırsatlar yaratacak.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:12:19,