SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Slaven Bilic’in cezası nedeniyle kulübedeki yerini alamadığı MP Antalyaspor maçının ardından konuşan Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Nikola Jurcevic, ilk yarı iyi oynamadıklarını söyledi.

Devreye golsüz beraberlikle girdiklerini hatırlatan Jurcevic, ikinci yarıda hata yaptıklarını ve skor olarak geriye düştüklerini ifade etti. İlk golü yedikten sonra oyunu çevirmeye çalıştıklarını ancak Antalyaspor’un hızlı ve çabuk ataklarla ikinci golü kaydettiğini anlatan Jurcevic, takım olarak iyi günlerinde olmadıklarını kaydetti.

Takım halinde iyi oynamadıklarına dikkati çeken Jurcevic, “Pas yapamadık. Agresif değildik. Topun bizde kalması konusunda becerikli değildik. Antalyaspor, ofansif olarak kuvvetli adamını kullanıp iki gol attı. Bu golleri yerken defansif hatalar yaptık. İç açıcı bir performans sergileyemedik” dedi.

Bir gazetecinin, “Galatasaray maçının da mağlubiyette etkisi olabilir mi?” sorusuna Jurcevic, “Galatasaray maçında olup bitenleri unutmak için elimizden geleni yaptık. Antalyaspor’u da iyi analiz ettik. Bu mağlubiyet için Galatasaray maçını bahane etmek pek mantıklı ve doğru olmayacaktır” yanıtını verdi.