SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Disiplin Kurulu'nun verdiği 2 yıllık Avrupa kupalarından men cezasının CAS tarafından onanmasının ardından olağanüstü genel kurul kararı alan Fenerbahçe'de herkes Aziz Yıldırım'ın kararını bekliyor. Daha önce yaptığı açıklamada 2 Kasım'da yapılacak olan kongrede aday olup olmayacağına karar vermediğini, son anda bile aday olabileceğini dile getiren Yıldırım, kararını büyük ölçüde verdi!

6-7 İSİMLE DEVAM

Aziz Yıldırım, mevcut yönetim kurulunda bazı isimlerle yollarını ayırarak yeniden kulüp başkanlığına adaylığını koymayı planlıyor. Şu anda görev yapan yöneticilerden sadece 6 veya 7'siyle yola devam edeceği öğrenilen Fenerbahçe Başkanı, genel kurul gününe doğru resmi kararını açıklayacak.

SÜRPRİZLER YOLDA…

Genel kurul için de özel bir çalışma yapıyor Aziz Yıldırım. Dereağzı Fenerland Projesi yapımı, Dereağzı ve Samandıra'da futbol başta olmak üzere tüm branşları Pendik Kurtköy'deki araziye taşınması, Kenan Evren Lisesi'nin arazisi yerine otel ve alışveriş merkezi yapılması, en önemlisi Fenerbahçe Üniversitesi'yle ilgili atılan adımları açıklayacak olan Aziz Yıldırım, genel kurulda üyeleri adeta mest etmeyi planlıyor.

İrfan YİRMİBEŞ / AMK