SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cimbom’da Fatih Terim dönemi sona erdi, GS Store'da ise hocaya ait ürünlerin satışı tüm hızıyla devam ediyor… Sarı-kırmızılı yönetim, Çaykur Rizespor ile oynanacak karşılaşma için özel bir hazırlık içinde!.. Taraftarların o gün Fatih Terim ürünlerine akın edeceğini düşünen yönetim, Türk Telekom Arena Stadı'nın hemen yanındaki GS Store'a kamyon kamyon İmparator için hazırlanan tişörtleri taşıyor. Rize maçına gidecek taraftarlar bol bol ‘Fatih Terim' imzalı, yazılı ürün bulabilecek ve belki de son kez efsane hocaya veda edecekler.

BÜYÜK PROTESTO VAR

Saha dışında bunlar olurken taraftarların oldukça güçlü bir protestoya da hazırlandığı ifade edildi. Terim'in gönderilmesine özellikle de gönderilme şekline tepki gösteren sarı-kırmızılılar, İmparator'a büyük destek verecek, yönetime ise kırgınlıklarını yüksek perdeden iletecek.

BU ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNMEZ!

Galatasaray taraftarı Fatih Terim'in gidişi sonrası küplere binmiş durumda. Sarı-kırmızılı bir grup öncesi gece TT Arena Stadı'nı ziyaret etti ve 8 pankart astı. Neler mi yazıyordu: “Bu ateş üfleyerek sönmez!”, “Ya Terim ya ölüm”, “Adnan Nas git Fener'e yönetici ol”, “Mikser Şükrü Ergün”, “Ünal Aysal istifa”, “Hocayı satanı biz de satarız”

Egehan ŞENGÜL / AMK

Yayınlanma Tarihi:08:24,