SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim’e böyle veda ettiler!

G.Saray'da Fatih Terim'in vedasının yankıları sürüyor. Sarı-kırmızılı futbolcular, sosyal medya hesaplarından tecrübeli hocaya veda ediyorlar.
G.Saraylı futbolcu Aurelien Chedjou, Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafla Fatih Terim'e veda etti.
Eski G.Saraylı Tomas Ujfalusi de Terim hakkında bir mesaj yayınladı. İşte Ujfalusi'nin mesajı...

Fatih Terimle çalışmak,ilk senemdeki anlamlı şampiyonluk hayatım boyunca unutamıyacağım anılar kendisiyle çalışmak bir ayrıcalık,umarım ilerde tekrar o fırsatı yakalarım..yeni görevinde başarılar hocam..
UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki bir karşılaşmadan önce Fatih Terim ile katıldıkları basın toplantısından bir kare paylaşan Selçuk İnan, “Her zaman yanımızda olduğunuz, bize yaptıklarınız ve yaşattıklarınız için teşekkür ederiz hocam” diye yazdı.
Galatasaray’ın yıldızı Didier Drogba, sarı-kırmızılı takımla yollarını ayıran Fatih Terim için Instagram’dan tecrübeli hoca ile beraber olduğu 4 fotoğrafı bir araya getirerek takipçileri ile paylaştı.
Taraftarların çok sevdiği sarı-kırmızılı oyuncu, Fatih Terim ile aynı karede olduğu biri fotoğrafla birlikte şu mesajı paylaştı...

“Bu satırları sevgili hocam Sn. Fatih Terim’e beraber geçirdiğimiz iki inanılmaz seneden dolayı teşekkür etmek için yazıyorum. Kendisi Galatasaray’ın kapılarını bana açtı ve hep benim yanımda oldu. Hasan şaş ve Ümit Davala ile beraber bizim takım olarak büyümemizi sağladı ve engin futbol bilgisinden çok şeyler öğrendik. Anılar, kazanılan şampiyonluklar, Süper Kupalar, Şampiyonlar Ligi’nde geçen seneki başarımız aklımdan hiç çıkmayacak. Şunu belirtmek isterim ki; şanlı formamıza 4. yıldızı takmak için Sn. Fatih Terim için de mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Size her zaman minnettarım hocam.”
“Acısıyla tatlısıyla geçen her gün için, bize olan inancınız, güveniniz için sonsuz teşekkürler. Yolunuz açık olsun hocam” şeklinde mesaj gönderen golcü futbolcu Burak Yılmaz, attığı bir gol sonrası Fatih Terim’le yaşadıkları gol sevincinin fotoğrafını paylaştı.
Wesley Sneijder, Twitter’dan bir veda mesajı yayınladı. İşte o mesaj…

- Fatih Terim’le çalışmak büyük bir onur ve zevkti, ona herşey için teşekkür ediyorum ve kulüp ve taraftarlar için kalbimi vermeye devam edeceğim.
Deneyimli teknik adamla bir fotoğrafını paylaşan Semih Kaya da “Bugünlere gelmemde çok büyük emeği olan, kimse ismimi bilmezken bana güvenip, hayalleriyle büyüdüğüm parçalı formayı teslim eden, kendisine ömür boyu minnettar kalacağım, her şeyden evvel büyük insan Sayın Hocamız Fatih Terim’e yaşattığı ve öğrettikleri için çok teşekkür ederim” yazarak, Terim’e veda etti.
Emre Çolak ise Fatih Terim’le antrenmanda yan yana çekilmiş bir fotoğraf paylaşarak, “Bize yaptıklarınız ve yaşattıklarınız için çok teşekkür ederiz hocam” ifadesini kullandı.