SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'da orta saha oyuncusu Anıl Taşdemir, “İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşması bizim için önemli, inşallah taraftarımızın desteğiyle güzel bir maç olacak” dedi. Taşdemir, Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, zorlu bir haftayı geride bıraktıklarını ve oynadıkları üç maçtan da yüzlerinin akıyla çıktıklarını belirtti.

KİMSE İNANMAZDI

Anıl şöyle konuştu: Taraftarımız bize her zaman ekstra güç katıyor. Hiçbir takım yoktur ki tüm maçlarını kazansın ama bütün arkadaşlarımıza ve teknik ekibe güveniyorum. İnşallah terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Sezon öncesinde çoğu insan şu anki durumumuza inanmazdı. Lider olmamızı önemsiyoruz ama bir bakıma da çok fazla abartmıyoruz. Çünkü daha ligin çok başındayız.

TAKIM BÜTÜNLEŞTİ

Disiplinli bir ekip olduklarını ve bütünleştiklerini dile getiren Anıl sözlerini şöyle tamamladı: Yönetim, teknik ekip ve oyuncular olarak çok güzel bir bütünleşme var. Bunu da sağladığımız için çok mutluyuz. İnşallah birlik başarıyı getirecek. Görüldüğü gibi bir maç eksiğimiz olmasına rağmen iyi bir gidişatımız var. Bu durumu da ligin sonuna kadar sürdürmeyi istiyoruz.

Can ÜSTEL /  AMK