SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Turkuaz Petrol ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Fenerbahçe Ülker Arena Metro Enerji Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine aynı zamanda Fenerbahçe Kulübü’nün yöneticisi olan Turkuaz Petrol Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari ve Fenerbahçe Kulübü Üst Yöneticisi Hasan Hakkı Yılmaz da katıldı.

Zülfikari törende yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın son yıllardaki büyük başarılarına destek vermek istediklerini belirtti.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ile kadın basketbol takımı, töreni tribünde oturarak takip etti. Törenin ardından katılımcılar takımla beraber toplu fotoğraf verdi.

“ZÜLFİKARİ, EMENIKE’NİN ALINMASINA KATKI SAĞLADI”

Aziz Yıldırım yaptığı kısa açıklamada, sponsorluğu nedeniyle İsfendiyar Zülfikari’ye teşekkür ederek, “Yönetici arkadaşımız yalnız amatör şubelere değil profesyonel takımdaki bazı ihtiyaçlara da yardımcı ve destek oluyor. Son örneği de Emenike’nin bonservisinin alımıdır. Sayın Ferit Şahenk ile beraber Emenike’nin bonservisinin ilk ödeme taksitine katılım yapan arkadaşlarımızdan birisidir. Burada kendisine teşekkür ediyorum. Kamuoyunda yer almadı. Benim ağzımdan duymuş olun” diye konuştu.

Yıldırım, futbol takımıyla ilgili sorular karşısında ise, “Hayır, Ersun Hoca’ya lütfen” yanıtını verdi. Fenerbahçe Başkanı, üçüncü kez baba olmasıyla ilgili de, “Tebrik edersin, ben de teşekkür ederim, kapatırız” ifadesini kullandı.

Aziz Yıldırım ve yöneticiler, basketbol sahasının içine kurulan alanda gerçekleştirilen basın toplantısının ardından potaya atış yaptı. İlk atışını şakayla kameraların üzerine atan Yıldırım, potaya gönderdiği ikinci atışında da isabet sağlayamadı.