SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ı onlar kurtaracak!

Beşiktaş Yönetimi, kulübün kongre üyesi avukat, emekli savcı ve emekli emniyet mensuplarından oluşturulan 15 kişilik komisyonun raporuyla savunması yapacak.

Güncellenme: 11:17, 26/09/2013
Beşiktaş’ı onlar kurtaracak!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kullandığı “Derbinin mağduru Beşiktaş'tır. Yaşananlar en büyük cezadır, başka bir yaptırım beklemiyorum” sözleri siyah-beyazlı yönetimin yol haritası haline geldi. Beşiktaş Yönetimi, 15 kişilik hukuk komisyon oluşturarak debide yaşanan olayları araştırmaya başladı. Kongre üyelerinden seçilen avukat, emekli avukat ve emniyet mensuplarının oluşturduğu komisyonun hazırladığı dosya ve bulduğu deliller Disiplin Kurulu'na sunulacak.

TAMİRAT CEPTEN!

Ceza çıkması durumunda Tahkim Kurulu'na da aynı dosya ile savunma yapılacak. Öte yandan Spor Bakanlığı'nın isteği üzerine Beşiktaş Yönetimi, Olimpiyat Stadı'nda iyileştirme çalışmalarına başladı.

Derbi maçında yaşanan olaylardan dolayı kırılan koltukları yaptıran yönetim, dün ise taraftarların kullanılmaz hale getirdikleri 8 turnikenin değişimi için çalışmaları başlattı. Tüm hasarı Beşiktaş Kulübü karşılayacak.

Yayınlanma Tarihi:10:55,