SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’da kritik saatler

Milli takımda görevi devraldıktan sonra Başkan Ünal Aysal ile kriz yaşayan Fatih Terim'in kaderi Galatasaray Yönetim Kurulu toplantısının ardından çıkacak sonuçla belirlenecek

Güncellenme: 18:35, 24/09/2013
G.Saray’da kritik saatler

Sarı-kırmızılı camiada meraklı bekleyiş devam ediyor… Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in geleceği belirsizliğini korurken, kalıp kalmayacağı yönündeki dedikodular doruk noktaya ulaşmış durumda. Bugün öğlen saatlerinde gerçekleştirilen Sportif AŞ toplantısının bir numaralı gündem maddesi tecrübeli teknik adamın kulüpteki geleceğiydi. Sportif A.Ş toplantısının ardından ise saat 17.00’da başlayan Yönetim Kurulu toplantısının ardından Fatih Terim’in takımdaki geleceğinin netleşmesi bekleniyor. Sarı-kırmızılı yönetimin, toplantının ardından gerçekleştireceği basın açıklaması ile Terim ile ilgili nihai kararı açıklaması bekleniyor.

G.Saray’da Başkan Ünal Aysal ile Fatih Terim arasında milli takım süreci sırasında başlayan kriz Beşiktaş derbisinin ardından tamamen su yüzüne çıkmıştı. Aysal, derbi zaferinin ardından yaptığı açıklamada sadece futbolcuları kutlarken, teknik ekipten hiç bahsetmemişti. Telefonunun kapalı olduğu bildirilen Terim’in de Ünal Aysal’ın ısrarlı çağrılarına rağmen telefonlar dönmediği ve başkan ile görüşmediği öne sürülüyor.

AMKSPOR ÖZEL

Yayınlanma Tarihi:16:35,