SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Büyük buluşma

Kötü gidişata Beşiktaş derbisinde ‘dur’ diyen sarı-kırmızılılarda teknik direktör Fatih Terim ve başkan Ünal Aysal hafta içinde dev bir zirve gerçekleştirecek...

Güncellenme: 09:00, 23/09/2013
Büyük buluşma

G.Saray dün belki kötü gidişi durdurmayı başardı ancak hala akıllarda bir soru var: Fatih Terim devam edecek mi? Bu sorunun cevabını bulacağı bir zirve gerçekleştirirecek teknik direktör Fatih Terim ve başkan Ünal Aysal… Takımın genel gidişatı ve gelecek planlarıyla ilgili hafta içinde bir araya gelecek olan ikili geniş kapsamlı bir görüşme yapacak. İmparator'un milli takımla 4 maçlığına anlaşmasının ardından adeta tepetakla olan sarı-kırmızılılar artık bu duruma bir netlik kazandırmak istiyor.

KARAR VER HOCAM

Henüz sözleşmesini uzatacak imzayı atmayan Terim'e Aysal, “Hocam kesin kararını vermen lazım. Bizimle devam edecek misin, yoksa ayrılacak mısın?” sorusunu yöneltecek.

Öte yandan maç sonrası bir açıklama yayınlayan Ünay Aysal, “Dostumuz ve rakibimiz Beşiktaş karşısında üstün bir başarı sergileyen bütün oyuncularımızı kutluyor, özen ve gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.