SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elazığspr'u 4-0'lık skorla geçen Fenerbahçe, üst üste 4. galibiyetini elde ederek zirve yarışındaki iddiasını sürdürdü. Sezona şok Konyaspor yenilgisiyle giren ancak kısa sürede toparlanarak taraftarın özlediği noktaya gelen sarı-lacivertli takımda arkadaşlık ve paylaşım zirve yaptı. Elazığspor maçının perde arkasında yaşananlar camiada “İşte takım ruhu, İşte Selçuk Şahin” şeklinde yorumlandı.

OK GİBİ YERİNDEN FIRLADI

Ersun Yanal'ın en güvendiği isimlerden biri olan Selçuk Şahin dünkü maça kulübede başladı. İlk 45 dakikayı 2-0 önde kapayan Fenerbahçe'de Cristian Baroni'nin yerine oyuna girmek için hazırlanan Alper Potuk, kramponunu giydikten sonra konçlarının bandajını yaptırmak zorundaydı. Ancak Masör Fuat Öz o sırada uzak köşede sakatlanan arkadaşının başındaydı. İşte bu sırada Selçuk ayaklandı!

TAKDİR TOPLADI

Kulübede Salih Uçan, Hasan Ali Kaldırım, Mert Günok gibi genç isimler olmasına rağmen Selçuk Şahin bir ok gibi fırlayarak soyunma odasına gitti. Bandajı kısa sürede Alper için yetiştiren Selçuk'un bu duyarlılığı hem genç arkadaşlarına örnek oldu, hem de teknik heyetin takdirini topladı. Olayı tribünden izleyenler takımın kaptanlarından biri olan Selçuk'un yaklaşımını alkışladı.

Eser ERENLER/AMK