SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında deplasmanda Sivasspor karşısında önemli bir 3 puan aldıklarını söyledi.

Hasan Hilmi Öksüz, yaptığı açıklamada, Sivasspor’u 2-1 yendikleri maçın kendileri için çok önem arz ettiğini vurgulayarak, şunları ifade etti:

“Sivasspor karşısında 3 puan almak çok önemliydi. Biz buna inanmıştık. Fenerbahçe maçında 3 puan nasip olmadı ama dün güzel bir sonuç aldık. İnşallah bundan sonra da böyle devam ederiz. Ligin sonunda hedeflerimize ulaşmamız, bir sonraki sezon için de çok önemli.”

Kemerburgaz’da lacivert-beyazlı kulübe çok güzel bir tesis yaptıklarını hatırlatan Öksüz, “Sayın Başbakanımız yarın tesislerimizi ziyaret edecek. Sivasspor galibiyeti bu açıdan da çok önemliydi. Galibiyeti Başbakanımıza armağan ediyoruz” dedi.

“KASIMPAŞA TÜRKİYE’NİN TAKIMI OLDU”

Öksüz, yapılan yatırımlar sonucu Kasımpaşa’yı bir semt takımı olmaktan çıkardıklarını dile getirdi.

Çok önemli başarılara imza atacaklarına inandıklarını belirten Öksüz, “Kasımpaşa artık Türkiye’nin takımı. Bir semt takımı olmaktan çıktık. Bundan sonra başarıların gelmesi normal. Kasımpaşa Türkiye’nin dördüncü, beşinci büyük takımı olmak için adım attı” şeklinde konuştu.

TESİSLERİN AÇILIŞINI BAŞBAKAN YAPACAK

Kasımpaşa Kulübü’nün Kemerburgaz’da inşa ettiği tesislerin resmi açılışı yarın yapılacak.

Yaklaşık bir yıldır yapımı devam eden tesislerin resmi açılışını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:12:33,