SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bomba sözler! Mesut Özil ve Ebru Polat…

İki yıl önce aşk yaşadığı Mesut Özil hakkında Sun gazetesine yaptığı açıklamalar ile bir anda magazin gündemine oturan Ebru Polat önceki gün Yeniköy Sandal Balık Evi’nde kahvaltı keyfi yaptı.
Annesi ve dostlarıyla birlikte kahvaltı keyfi yapan Polat, eski sevgilisi Mesut Özil ile ilgili çaprıcı açıklamalar yaptı.
“Aramızdaki ilişki flört aşamasındaydı. Aşk diyemeyiz” diyen Polat “Çok fazla görüşemedik. Bir kez İbiza’ya tatile gittik. Yaklaşık 3 ay falan telefonla görüştük..."
"İnsan olarak elektrik aldım ama sevgili olarak bir duygu hissetmedim..."
"İbiza tatilinde aynı odada aynı yatakta yattık. Bana hiç art niyetli yaklaşmadı."
Bana hiç böyle yaklaşmadı, sırnaşmadı, dokunmadı bile..."
"Kadınlara zaafı olduğunu düşünmüyorum. Genç ve başarılı biri, gece hayatını sevmesi kadar doğal bir şey yok." Zaman zaman görüşüyoruz.
En son bayramda görüştük. Şuan belki bana kızgın olabilir.
Ama benim söylemek istediğim bu değildi. Eğer Mesut tarafından yanlış anlaşıldıysam kendisinden özür dilerim” açıklamasıyla herkesi şaşırttı.
Ebru Polat İngiliz Sun gazetesine Mesut Özil hakkında şok açıklamalar yapmıştı.
Polat o geceyi ve sonrasında yaşananları şöyle anlatmıştı...
“Özil en sevdiği şarkı olan 'Seni Aldattım’ı söyledikten sonra yanıma geldi ve beni dansa kaldırdı. Samimi bir şekilde dans ettik. Yorgun olduğumu ve yatmaya gideceğimi söyledim. Odama gidip pijamalarımı giydiğimde kapı çalındı. Gelen Mesut’tu.
Elinde kırmızı bir gül vardı ve enerji doluydu. Beni onunla birlikte bir gece kulübüne gitmeye ikna etti.
Bütün gece dans ettikten sonra otele birlikte döndük. Ateşli bir şekilde öpüştük ama onunla birlikte olmak istemedim. Burnu akıyordu ve sürekli burnunu çekiyordu. Hiç çekici bir görüntü değildi.
Soğuk algınlığına yakalanmak istemedim. Sesimi düşünmek zorundaydım. 2011 yılının Ekim ayıydı, beni görmek için İstanbul’a geldi ve bir gece kulubünde görüşmek için mesajlar attı.
Ancak reddettim. Peşimden koşması hoşuma gidiyordu ancak ona aşık değilim.'