SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Eskişehirspor karşılaşmasında takımının maça kötü başladığına değindi.

Hiç mücadele etmeden ilk golü yediklerini anlatan Aybaba, şöyle devam etti:

“Golü yedikten sonra oyunun kontrolünü ele geçirdik. Oyunun ilk yarısında 1-1 skordan sonra kırmızı kart da olunca ‘oyun lehimize döndü’ derken rakip takımda oyuna yeni giren bir futbolcu güzel bir vuruşla golü attı. Bir kaç arkadaşım hata yaptı. Direncimizi artırmamız lazım. Tempoyu bir türlü yakalayamadık. Çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Aybaba, bir gazetecinin “5 haftadır takım galibiyet alamıyor. Bunu neye bağlıyorsunuz?” sorusunu, “Takım yapılanmamızda bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Zorlu maçları üst üste oynuyoruz. Oyuncularımızın daha istekli, arzulu olması lazm. Önümüzdeki haftalarda bunu yakalarız” diye yanıtladı.

Medical Park Antalyasporlu futbolcu Diarra ise zorlu Eskişehirspor maçında iyi savaştıklarını ancak yedikleri gollere engel olamadıkları için maçı kaybettiklerini vurguladı.

İsaac de Medical Park Antalyaspor’un iyi bir takım olduğunu ve ilerleyen haftalarda güzel galibiyetler alacaklarına inandığını belirtti.