SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ş.Urfa’da Kapsal dönemi

Ş.Urfaspor'da beklentileri karşılayamayan Raşit Çetiner’in bileti kesildi. En büyük aday ise 2 yıldır takım çalıştırmayan Reha Kapsal.

Güncellenme: 08:43, 21/09/2013
Ş.Urfa’da Kapsal dönemi

Transfer döneminde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve yeni sezonda Süper Lig'de mücadele etmek isteyen Şanlıurfa ilk 5 haftada dibe vurunca teknik direktör Raşit Çetiner'in bileti kesildi. Bu periyottan sadece 1 galibiyet çıkartabilen Güney ekibi, teknik direktör arayışlarına hız verdi.

Listenin ilk sırasındaki isim ise yaklaşık 2 yıldır takım çalıştırmayan Reha Kapsal. Raşit Çetiner'in yerine düşünülen Kapsal, bir süredir tatilde bulunsa da PTT 1. Lig'i yakından tanıyan ve çok da başarılı olmuş bir isim.

3 KEZ BAŞARDI!

Urfa Yönetimi'nin ismi üzerinde birleştiği Kapsal'ın önümüzdeki günlerde imza atması beklenirken, deneyimli teknik adam daha önce Karşıyaka, Ankaraspor ve Altay'ı Süper Lig'e taşımayı başarmıştı. Sercan Yıldırım, Sezer Badur ve Sedat Ağcay gibi Süper Lig havası solumuş isimlerle büyük düşünen Urfa, aradaki ufak pürüzleri giderdikten sonra Reha Kapsal'ı en kısa sürede açıklayacak.

Can ÜSTEL / AMK