SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vural milli takıma ama…

Yılmaz Vural sonunda milli hedefine ulaşıyor, ancak Azerbaycan’da! Azerbaycan Milli Futbol Takımı, sözleşmesi sona ermek üzere olan Berti Vogts ile yolları ayırıyor.

Güncellenme: 08:44, 20/09/2013
Vural milli takıma ama…

Yılmaz hoca muradına ediyor… Her fırsatta “Milli takımın başına geçmeyi hakediyorum” diyen tecrübeli teknik adama, Azerbaycan'dan ciddi teklif var. Vural da gitmeye çok sıcak bakıyor.

Milli takımda boşalan teknik adam kadrosu için Yılmaz Vural gündemde. Devlet Başkanı İlham Aliyev'in 22 Eylül pazar günü Yılmaz hoca ile Azerbaycan'da yüz yüze görüşeceği öğrenildi. Kimseyle anlaşmayan Vural'ın da bu teklife çok sıcak baktığı ve büyük bir ihtimalle ‘evet' dediği ifade edildi.

EN SON ELAZIĞSPOR’DAYDI

Vural'ın pazartesi gününden itibaren Azerbaycan'da yeni görevine başlaması bekleniyor. Vural'ın en az 2 yıllık bir sözleşme isteyeceği ve maddi ayrıntıların ise bu görüşmeden sonra netleşeceği bildirildi. Anadolu'da çalıştırmadığı kulüp kalmayan 60 yaşındaki hoca, son olarak Elazısğpor'da görev yaptı. Yılmaz Vural, sıkıntılı durumdaki Elazığspor'u ligde tutmayı başarmıştı.